Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15733
Stary 02.12.2011, 22:05
Trzeba rozróżnić dwie sprawy.
Wyrażanie dezaprobaty w trakcie meczu i po.
W trakcie meczu gwizdanie czy obrażanie zawodników uważam za karygodne. Mecz to mecz, wsparcie jest potrzebne. Doping może przeważyć szalę zwycięstwa nawet w doliczonym czasie gry.
Natomiast po gwizdku sędziego, jeżeli drużyna bądź poszczególni zawodnicy ewidentnie przeszli koło meczu, to gwizdy uważam za jak najbardziej słuszne.
Kochamy klub, czy poszczególnych zawodników?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując