FraMat napisał(a):

Smuda zadowolony:
- Czechosłowacja
- Związek Radziecki
Tylko Grecja jakoś tu nie pasuje
|
Powie Sparta i jakoś obleci.....
Fajna grupa na wynik-hoojowa dla prestiżu-kibicowsko czekam co pokażą "Spartanie"-hahha...bo reszta to,żenada.......