Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#940
Stary 02.12.2011, 21:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Smuda zadowolony:
- Czechosłowacja
- Związek Radziecki
Tylko Grecja jakoś tu nie pasuje
Powie Sparta i jakoś obleci.....

Fajna grupa na wynik-hoojowa dla prestiżu-kibicowsko czekam co pokażą "Spartanie"-hahha...bo reszta to,żenada.......
Odpowiedz cytując