|
Lechia przegrywa u siebie z Polonią. Mecz z podtekstami?
Swoją drogą, gratuluję dobrego samopoczucia wszystkim wiślakom, którzy już przypisują sobie trzy punkty w meczu z Polonią.
Od dawna piszę, że jedynym polskim sensownym trenerem jest Zieliński. To za jego kadencji Amica zaczęła wykształcać styl cechujący się wyższą kulturą gry, niestety w fazie wdrażania, styl ten naraża na porażki z drwalami w polskiej lidze. To samo próbował w Wiśle zrobić Maaskant. Obydwaj zdenerwowali właścicieli klubów i kibiców. Teraz Zielinski pokazuje, co można zrobić z polską drużyną, nawet jeśli w przypadku Polonii jest dopiero na starcie z wdrażaniem naprawde nowoczesnego stylu.
Oczywiście, wiem, ze mecz trwa i może różnie sie skończyć. Jednak sposób rozgrywania piłki przez Polonię jest fajny, naprawdę fajny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|