Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 02.12.2011, 21:05
Chyba nikt jeszcze nie wspominał ale w następnym tygodniu mamy coś jeszcze oprócz PIHa.

5 grudnia w końcu po wielu trudach i kilku terminach wychodzi płyta BEZIMIENNYCH!

http://www.youtube.com/watch?v=FfSNH...&feature=feedf
Odpowiedz cytując