|
Po prostu biorę tych najlepszych z tych, którzy się zgadzają do mnie przejść. Po jakimś czasie staty im rosną jeśli mają dobre PA. Ze scoutów, których mam a są od początku gry mam obecnie : Kłosa, Bednarza, Czyżniewskiego, Kapkę, Kuźbę, Klejndinsta, Valckxa (wrócił do mnie po tym jak w pierwszym sezonie nie chciał przedłużyć kontraktu), Romeo Jozak. Reszty nie chce mi się weryfikować.
Z piłkarzy scoutem jest u mnie Iliev staty 14/13.
edit.
Mam 16 scoutów na 17 możliwych co prawda paru mógłbym zwolnić ale trzymam ich bo i tak mam 90 milinów euro na koncie.
Ostatnio edytowane przez 4fan_player : 02.12.2011 o godz. 21:04.
|