Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#935
Stary 02.12.2011, 20:05
rzeczywiscie szkoda ze zamiast Rosji nie wpadla Anglia albo Niemcy, ogolnie bilans dla Polski w sensie EURO na minus bo z poteg zagraja u nas tylko Hiszpanie i Włosi natomiast na Ukrainie Niemcy Holendrzy Anglicy Francuzi i Portugalczycy
Odpowiedz cytując