sorin320 napisał(a):

narzekajcie dalej i sie najlepiej zesrajcie. wszystko źle
wylosujemy potęgi- źle
wylosujemy średnie zespoły- źle
WSZYSTKO DLA WAS ŹLE !
Racjonalnie patrząc mamy szanse i to duże wyjść z grupy: grecja nie zachwyca, rozja takżem czechy- zespół niczym nie przypominający tego sprzed kilku lat.
|
kolego wyluzuj,wiekszosc ma wyjebane na te mistrzostwa poprzez ekipe PZPN i jej podejsie do kibicow,fak jest faktem ze nie ma jakis rewelacyjnych meczy grupowych w naszym kraju.Moze byc problem z zapelnieniem stadionów,chociaż o iroli to bym sie nie martwil ,bo tuz po awansie około 18tys zgosiło cheć wyjazdu na EURO,mecze mało atrakcyjne jak ktos juz zauwazył i jeszcze ktos inny ze wygrała ale polska policja ,bo najwieksza chuliganka gra na ukrainie.Stracą u nas troche hotelarze i gastronomia ,bo czesi i rosja to nie niemcy czy dunczycy,a grecy sa troche na bakier z kasa i najpierw zobacza jak im pojdzie w fazie grupowej zeby ewentualnie przyjechac na mecze od fazy pucharowej.My mamy niepowtarzalna szanse wyjscia z grupy i jak jej nie wykorzystamy to bedziemy ostatnimi frajerami

