laxa napisał(a):

No to auf wiedersehen. Do zobaczenia za 2 lata, w drugiej lidze. Wróci z podkulonym ogonem. Z drugiej strony rozumiem go. Przeskok do Wisły też bardzo duży, nie tak duży jak do Kaiserslautern ale jednak. Jak już spadać, to z dużego konia i pełnym kontem.
Nadal nie mamy żadnych szans z nawet słabiakiem z Bundesligi. Pewnie dawali Polonii podobne pieniądze, ale za to zawodnik dostanie z 300 tys. € kontraktu.