Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52294
Stary 02.12.2011, 19:34
laxa napisał(a):Wyświetl post
Jakub Świerczok już w Niemczech. Pojechał do Kaiserslautern

http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...rslautern.html
No to auf wiedersehen. Do zobaczenia za 2 lata, w drugiej lidze. Wróci z podkulonym ogonem. Z drugiej strony rozumiem go. Przeskok do Wisły też bardzo duży, nie tak duży jak do Kaiserslautern ale jednak. Jak już spadać, to z dużego konia i pełnym kontem.

Nadal nie mamy żadnych szans z nawet słabiakiem z Bundesligi. Pewnie dawali Polonii podobne pieniądze, ale za to zawodnik dostanie z 300 tys. € kontraktu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując