Wyświetl pojedynczy post
neq.
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6057
Stary 02.12.2011, 19:22
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Wpływ na to ma Twoja wiedza na temat danego kontynenty czy regionu. Wiadomo im lepszy scout i jego wiedza na temat danego regionu to możesz się spodziewać, że zobaczysz wszystkie atrybuty. Ale jeżeli jakiś scout nie ukaże wszystkich atrybutów to wyślij innego.

Ja mam w Wiśle 19 scoutów. Obserwuje całą Afrykę tj. Afryka Północna, Zachodnia itd. Do tego poszczególne kraje z Afryki - te czołowe kraje. Do tego Ameryką Południową i osobno Brazylię. No i czasem kogoś po Europie wysyłam. Ogólnie nie określam żadnych cech tylko wysyłam go z pełną dowolnością wyboru.
skąd ty masz tylu scoutów już mniejsza o to że ja mogę max 8, ale chodzi mi o to że mam 5 bo wiecej nie ma kogo zatrudić bo sami z oceną pot i um na poziomie 10-11
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując