4fan_player napisał(a):

Wpływ na to ma Twoja wiedza na temat danego kontynenty czy regionu. Wiadomo im lepszy scout i jego wiedza na temat danego regionu to możesz się spodziewać, że zobaczysz wszystkie atrybuty. Ale jeżeli jakiś scout nie ukaże wszystkich atrybutów to wyślij innego.
Ja mam w Wiśle 19 scoutów. Obserwuje całą Afrykę tj. Afryka Północna, Zachodnia itd. Do tego poszczególne kraje z Afryki - te czołowe kraje. Do tego Ameryką Południową i osobno Brazylię. No i czasem kogoś po Europie wysyłam. Ogólnie nie określam żadnych cech tylko wysyłam go z pełną dowolnością wyboru.
|
skąd ty masz tylu scoutów

już mniejsza o to że ja mogę max 8, ale chodzi mi o to że mam 5 bo wiecej nie ma kogo zatrudić bo sami z oceną pot i um na poziomie 10-11