Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#923
Stary 02.12.2011, 19:21
Tak, cieszą się wszyscy - a najbardziej nasi przeciwnicy. Szczególnie Rosjanie i Grecy, którzy moim zdaniem są faworytami tej grupy.

Jesteśmy tak słabi, że lepiej było trafić do "grupy śmierci" i walczyć o honor. Teraz w razie porażki kac będzie jeszcze większy.

Bardzo podoba mi się grupa z Portugalczykami, Niemcami, Duńczykami i Holendrami. Niemcy to główny faworyt Euro, ale muszą grać na najwyższym poziomie już od pierwszego meczu, a nie "rozpędzać się", jak to tradycyjnie było. No, mają naprawdę pod górkę. Będzie bardzo ciekawie już od samego początku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując