Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 02.12.2011, 19:08
@lek napisał(a):Wyświetl post
A ja Was nie rozumiem. To chcecie się pojarać bliskością potęg czy żeby jednak mieli szasne coś ugrać? Lepie być nie mogło.
kto kibicuje reprezentacji pzpn ? lepiej dostać bęcki od potęg , niz łomot od sredniaków europejskich
Odpowiedz cytując