Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#916
Stary 02.12.2011, 19:06
Szczerze to zamiast Rosji wolałbym Anglię. Angole jak powszechnie wiadomo w reprezentacji grają ch*owo, a Ruskich nie można lekceważyć - u nich siłą nigdy nie były wielkie nazwiska tylko zgranie i doskonałe przygotowanie taktyczne i kondycyjne...czyli coś czego nam najbardziej brakuje...przewiduje ostry wper*ol. Ale i tak grupa marzeń

edit:
Karherop napisał(a):Wyświetl post
kto kibicuje reprezentacji pzpn ? lepiej dostać bęcki od potęg , niz łomot od sredniaków europejskich
A ja wręcz odwrotnie bo jak napisał
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się z tej grupy. Od dzisiaj zaczynamy pompować balonik a w czerwcu szok. A potem Smuda perosna non grata w Polsce i nawet pewien pan z Myślenic nie odważy się go zatrudnić.
Powód: Karhetrop
Ostatnio edytowane przez riv : 02.12.2011 o godz. 19:11.

Odpowiedz cytując