|
Jeśli Robert bierze kasę do końca kontraktu, która zresztą bezsprzecznie mu się należy, powinien teraz zostać w ramach tej kasy, asystentem Moskala. Tak do czerwca. Kaziu miałby łatwiej a i Robert nauczyłby się czegoś nowego.
Na przyszłośc powinna Wisła tak konstruować trenerskie kontrakty, by w momencie zmiany na asystenta, dotychczasowy pierwszy trener, "awansował" na asystenta swojego byłego asystenta. Bo teraz Maaskant bierze kasę za drapanie się po jajach, a Kaziu został sam.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|