|
Polska - Niemcy - Portugalia - Francja
Jak i tak mamy odpaść po 3 meczach, to niech chociaż będą z dobrymi rywalami
Edit: Według mnie piłka bardzo ładna. Prosta, w barwach - 8/10
Ostatnio edytowane przez Fiti : 02.12.2011 o godz. 18:31.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|