Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6056
Stary 02.12.2011, 18:18
Gram sobie Unią Tarnów od 3 ligi, i chce ich do Ekstraklasy wprowadzić, jestem pierwszy w tabeli po rundzie jesiennej, co zobaczycie niżej, bilans 15/1/0. Remis 0:0 z drugim Przebojem Wolbrom, z którym walcze o awans. W PP odpadłem w 3 rundzie, a teraz w sparingu przegrałem 1:2 z pierwszoligowym Piastem Gliwice. Teraz czeka mnie sparing z Wisełką i Polonią Bytom.

Odpowiedz cytując