Gram sobie Unią Tarnów od 3 ligi, i chce ich do Ekstraklasy wprowadzić, jestem pierwszy w tabeli po rundzie jesiennej, co zobaczycie niżej, bilans 15/1/0. Remis 0:0 z drugim Przebojem Wolbrom, z którym walcze o awans. W PP odpadłem w 3 rundzie, a teraz w sparingu przegrałem 1:2 z pierwszoligowym Piastem Gliwice. Teraz czeka mnie sparing z Wisełką i Polonią Bytom.
