Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
7305
02.12.2011, 17:20
Marzy mi się grupa z Anglikami, Chorwacją i Czechami. Pod względem kibicowskim - zwłaszcza Chorwacja - świetnie.
Eryk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eryk
Znajdź inne posty napisane przez Eryk