AS82 napisał(a):

|
Z punktu widzenia frekwencji to lepsza niedziela od poniedziałku ,ale boje sie ze nasi pilkarze beda zmeczeni po meczu z Odense, tymbardziej ,że Widzew to druzyna bazujaca podobnie jak Górnik na wybieganiu
|
Bardzo niekorzystnie nam wypada ten mecz z Widzewem, wystarczy tylko porównać naszą sytuacją z Legią, która grała mecz LE w środę, a ligę gra w poniedziałek. Czyli na odpoczynek mają czw, pt, sob i ndz. 4 dni, a my tylko 2. Oby to nie miało aż takiego przełożenia na grę piłkarzy. Mam nadzieję, że szansę od początku dostanie Iliev (za Kirma), a także Genkov (za Bitona). Resztę zawodników mimo wszystko bym zostawił, nie ma sensu robić większych roszad w drużynie, która całkiem nieźle funkcjonowała w Danii.