crazykaro napisał(a):

|
Co ciekawe Legia rozegrała najwięcej meczów z Wisłą. Ciekawe jak wygląda sytuacja Wisły
|
Wydaje mi się, że tyle samo rozegraliśmy z Ruchem (137), z tym że z Ruchem ogólnie zagraliśmy więcej przez puchary itp. Wynika to z tego, że te drużyny najmniej kiblował w drugiej lidze.
Wy zagraliście najwięcej meczów z nami albo z Ruchem
