0 22 napisał(a):

Na przykład dwie bramki Kazimierz i dwie Topolski, z tym że nie wydaje mi się by była to najwcześniejsza wersja.
P.S. Kończę. Lubię te Wasze legendy, ale że mam pewność, że zaraz okaże się, że to Wy, a nie Lechia i Legia czy ŁKS, byliście prekursorami polskiego kibolstwa i śpiewania to odpuszczam
|
Od dziś zawieszamy działalność kibicowską i nie będziemy juz śpiewać na meczach, bo pewnie to wy byliście... pierwsi w Polsce i już nie można...
Wisłą, Lechia, ŁKS, Bytom, Śląsk.... wy potem
