Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3177
Stary 02.12.2011, 16:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Na przykład dwie bramki Kazimierz i dwie Topolski, z tym że nie wydaje mi się by była to najwcześniejsza wersja.

P.S. Kończę. Lubię te Wasze legendy, ale że mam pewność, że zaraz okaże się, że to Wy, a nie Lechia i Legia czy ŁKS, byliście prekursorami polskiego kibolstwa i śpiewania to odpuszczam
Od dziś zawieszamy działalność kibicowską i nie będziemy juz śpiewać na meczach, bo pewnie to wy byliście... pierwsi w Polsce i już nie można...

Wisłą, Lechia, ŁKS, Bytom, Śląsk.... wy potem
Ostatnio edytowane przez palikot : 02.12.2011 o godz. 16:42.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując