Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3174
Stary 02.12.2011, 16:18
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Co do tej piosenki to nawet któryś z legionistów kiedyś mi pisał, że zarówno na Wiśle jak i na Legii śpiewano to już w latach 70'. Dotrzeć do tego, kto to wymyślił już raczej się nie da po takim czasie.
Potwierdzam Starzy kibole (naprawde starzy ) już kilka dobrych lat temu wspomnieli o tym, że ten kawałek już na Celticu w latach 70 był śpiewany. O dziwo pewien gość jakieś dziwnie niesamowite odczucia miał w związku z tym kawałkiem jak powrócił po 20 kilku latach na R22
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując