martin_6 napisał(a):

|
Co do tej piosenki to nawet któryś z legionistów kiedyś mi pisał, że zarówno na Wiśle jak i na Legii śpiewano to już w latach 70'. Dotrzeć do tego, kto to wymyślił już raczej się nie da po takim czasie.
|
Potwierdzam

Starzy kibole (naprawde starzy

) już kilka dobrych lat temu wspomnieli o tym, że ten kawałek już na Celticu w latach 70 był śpiewany. O dziwo pewien gość jakieś dziwnie niesamowite odczucia miał w związku z tym kawałkiem jak powrócił po 20 kilku latach na R22
