Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3172
Stary 02.12.2011, 15:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kmiecik Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz - i teraz rozmyślaj kto był jednak pierwszy
Nie muszę, serio. Zresztą o Kmieciku nie będę gadał, bo znowu się na mnie obrazi


Swoją drogą lubię takie dyskusje. Ostatnio ktoś od Was mi wyskoczył, że 'w pociągu jest tłok' też Wy wymyśliliście, bo śpiewaliście to już z Żurawskim i Frankowskim.

EDIT: No, wiadomo że w 70tych. Właśnie to był ten zabawny kontekst
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 02.12.2011 o godz. 16:13.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując