serek.c2 napisał(a):

Kmiecik Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz - i teraz rozmyślaj kto był jednak pierwszy
|
Nie muszę, serio. Zresztą o Kmieciku nie będę gadał, bo znowu się na mnie obrazi
Swoją drogą lubię takie dyskusje. Ostatnio ktoś od Was mi wyskoczył, że 'w pociągu jest tłok' też Wy wymyśliliście, bo śpiewaliście to już z Żurawskim i Frankowskim.
EDIT: No, wiadomo że w 70tych. Właśnie to był ten zabawny kontekst
