Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
Od: 03.2009
Offline
#
466
02.12.2011, 15:44
shrek023
napisał(a):
Moim zdaniem Moskal powinien zostać do końca sezonu i dać mu szanse.
Dokładnie !! 1906% poparcia dla Kazia Moskala
krakow2009
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakow2009
Znajdź inne posty napisane przez krakow2009