Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 02.12.2011, 15:44
shrek023 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Moskal powinien zostać do końca sezonu i dać mu szanse.
Dokładnie !! 1906% poparcia dla Kazia Moskala