Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#378
Stary 02.12.2011, 14:14
Pewnie Ivica nie grał bo był oszczędzany na Widzew.
A w puszczanie Maora po takiej długiej przerwie na 45 minut mogłoby być ryzykowne.
Odpowiedz cytując