|
hmm
wczoraj domagałem sie zmiany Kirma hmm pewnie tak od 40 minuty. Ale trener go nie ściągnął,wiec trzeba sie zastanowić czemu ? Czy chłop jest ślepy czy moze to my jesteśmy ślepi ?
Jedyny który za niego mógł wejść był Ivica.(no w sumie jeszce Maor przytyłem Melikson, na upartego) ale zarówno II jak i MM sa piłkarzami którzy w defensywie spisują się dośc słabo. Może dlatego grał Kiro dłużej ze nieźle broni,asekuruje, bo kilka razy w obronie był i wybijał(mimo iż w swoim stylu, czyli dokłądnie tam gdzie nie trzeba wybić) piłki. Ch** z tym ze ofensywnie psuł wszystko co można było zepsuć, ale Kadriego który wszedł na jego stronę jakoś tam krył. Może dlatego on grał tak długo?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|