ladek1989 napisał(a):

Zastanawia mnie jaki skład wybiegnie na mecz z Widzewem, ponieważ kontuzja Czekaja i brak Nuneza wywołać muszą pewne roszady. Kontuzja Sobolewskiego powoduje, że Wisła posiada obecnie 2 defensywnych pomocników-Wilka i Bruda. Ten drugi jak dotąd nie zachwyca, więc jest pewien problem......
W ramach czysto akademickiej dyskusji jestem ciekawy czy możliwy jest następujący wariant:
Pareiko-Paljić, Chavez,Jovanovic, Lamey-Diaz,Wilk, Garguła, Małecki, Iliev-Biton
czyli Jovanovic w miejsce Diaza na stopera, a Diaz w miejsce Nuneza jako defensywny pomocnik
no i Iliev za Kirma, Andrazowi troszkę posiedzenie na rezerwie może by pomogło.
|
Pewnie wybiegnie Jirsak, nie ma co robić przemeblowania bo wypadł jeden zawodnik. Brud zresztą może w końcu by coś zagrał. Od tego chłopaka wymaga się więcej niż od Garguły czy Jirsaka, a zagrał dopiero kilka meczów w dorosłej piłce. Garguła przełamuje się od większej ilości meczów niż zagrał w pierwszej drużynie Brud. Co prawda wygląda na to, że Garguła zaczyna grać coraz lepiej. Nie wiemy ile by dała regularna gra Brudowi.
Ja bym zamiast Paljicia na lewej obronie wystawił kogoś z MESA.