|
Nie chcemy zatrudniać piłkarzy mających nieciekawą przeszłość, a weźmiemy trenera za którym ciągnie się korupcyjny smród jeszcze z czasów jego pracy w Zagłębiu?
Albo kogoś poniosła fantazja, albo Cupiał wyżej ceni przyjaźń z Dyzmą nad dobre imię klubu.
|