Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9187
Stary 02.12.2011, 11:03
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Radzilbym ochlonac i przestac liczyc na Dunczykow zdobyajacych craven cottage. Sa w takiej dyspozycji, ze Fulham im wpakuje piatala do przerwy. Druzyna Jola odpuscila w tym sezonie juz jeden mecz, z nami. Drugiego nie odpuszcza, a tylko totalne olanie meczu przez Anglikow da remis Odense.
Dokładnie. Szanse na awans są tak znikome, że nie ma co ich rozkminiać. To tak jakby rozkminiać, jaka jest szansa, że mięso wyjdzie w jednym kawałku po przepuszczeniu przez maszynkę do mielenia....

Z Twente gramy o dodatkowe 2 pkt w rankingu UEFA, które są mega ważne w kontekście przyszłorocznych pucharów. Tyle i aż.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując