7 kotów napisał(a):

|
Radzilbym ochlonac i przestac liczyc na Dunczykow zdobyajacych craven cottage. Sa w takiej dyspozycji, ze Fulham im wpakuje piatala do przerwy. Druzyna Jola odpuscila w tym sezonie juz jeden mecz, z nami. Drugiego nie odpuszcza, a tylko totalne olanie meczu przez Anglikow da remis Odense.
|
Dokładnie. Szanse na awans są tak znikome, że nie ma co ich rozkminiać. To tak jakby rozkminiać, jaka jest szansa, że mięso wyjdzie w jednym kawałku po przepuszczeniu przez maszynkę do mielenia....
Z Twente gramy o dodatkowe 2 pkt w rankingu UEFA, które są mega ważne w kontekście przyszłorocznych pucharów. Tyle i aż.