<Crasch> napisał(a):

Po wczorajszym meczu, ja bym dał Kaziowi szansę do końca sezonu.
To dziwne, ale nagle obrona zaczęła nie popełniać błędów, Pareiko broni jak w poprzednim sezonie, Garguła wreszcie zagrał jak z przed kontuzji. Był bliski wspaniałej asysty w pierwszej połowie, tylko Biton nie wykorzystał...
Być może z Moskala będzie dobry trener.
|
Rozwiązanie zagadki z pogrubienia -----> brak Jaliensa? Uważam, że od momentu Jego kontuzji obrona gra o wiele lepiej. Jeszcze tylko z Lameyem coś zrobić trzeba.....