Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7292
Stary 02.12.2011, 10:55
Znając "szczęście" w losowaniach pzpn trafi w grupie na Niemcy, jestem tego pewny w 90% a pozostałe 2 drużyny to i tak mało ważne bo kadra "Leśnych dziadków" jest słaba i każda drużyna to mega wyzwanie..
Odpowiedz cytując