Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_Lechia
Member
Od: 02.2011
Skąd: Gdańsk(Stare Misto)
Offline
#
7292
02.12.2011, 10:55
Znając "szczęście" w losowaniach pzpn trafi w grupie na Niemcy, jestem tego pewny w 90% a pozostałe 2 drużyny to i tak mało ważne bo kadra "Leśnych dziadków" jest słaba i każda drużyna to mega wyzwanie..
Marcin_Lechia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_Lechia
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_Lechia