7 kotów napisał(a):

|
Radzilbym ochlonac i przestac liczyc na Dunczykow zdobyajacych craven cottage. Sa w takiej dyspozycji, ze Fulham im wpakuje piatala do przerwy. Druzyna Jola odpuscila w tym sezonie juz jeden mecz, z nami. Drugiego nie odpuszcza, a tylko totalne olanie meczu przez Anglikow da remis Odense.
|
"Umiesz liczyć ? licz na siebie" i to jest najlepsze podsumowanie w naszej sytuacji. Zaczyna się już gdybanie nt Odense w Londynie, a przecież nasza rola się nie skończyła. Nie rozegraliśmy wszystkich spotkań i nie czekamy co się wydarzy. W końcu i my mamy do rozegrania mecz który nie będzie formalnością. Holenderskie topowe kluby mają taką kulturę gry, że będzie bardzo ciężko wygrać nawet jak wstawią kilku rezerwowych. Bo i rezerwowi nie są tam przez przypadek.