|
Czy zna ktoś kobietę w wieku 40-49lat jeżdżącą peugeotem i mieszkająca w krk lub 20km od niego? nie musi być na nią zarejestrowany ważny aby był w gospodarstwie. Bardzo mi zależy na takim kontakcie i jest to naprawdę pilna sprawa!!
Niczego nie sprzedaję! wszystkie szczegóły podam na priv.
Za fatygę dla osoby która zna kogoś takiego dorzucę smyczkę Wisły.
(może jakaś ciotka siostra mama albo użytkowniczka forum)
EDIT!!!
Słuchajcie naprawdę s....ysyńsko ważna sprawa i zależy mi na czasie!!
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 02.12.2011 o godz. 18:24.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|