mitmichael napisał(a):

|
Djemba-Djemba bedzie do wziecia bo odchodzi po sezonie z Odense - pilkarz z wielkim doswiadczeniem, napsuł nam krwi w 1 meczu w Krakowie. Byłby idealnym pilkarzem gdyby Biton nie został wykupiony
|
A co ma Djemba-Djemba - defensywny bądź środkowy pomocnik do Bitona - napastnika?
Dobrze by było oddać komuś Kirma w następnym okienku transferowym. Piszę oddać, bo nikt za niego nie zapłaci złamanego grosza.