Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11566
Stary 02.12.2011, 10:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Djemba-Djemba bedzie do wziecia bo odchodzi po sezonie z Odense - pilkarz z wielkim doswiadczeniem, napsuł nam krwi w 1 meczu w Krakowie. Byłby idealnym pilkarzem gdyby Biton nie został wykupiony
A co ma Djemba-Djemba - defensywny bądź środkowy pomocnik do Bitona - napastnika?

Dobrze by było oddać komuś Kirma w następnym okienku transferowym. Piszę oddać, bo nikt za niego nie zapłaci złamanego grosza.
Odpowiedz cytując