|
Dokładnie tak, Kazik to Wiślak całym sercem i wiadomo że będzie wiedział co dla kibiców znaczą takie świętości jak derby czy stadion przy Reymonta, jak widać pomysłem na zmianę gry i metodami aby je wprowadzić nie odstaje od większości polskich treneiro a wiec z całego serca życzę zarządowi rozsądku i odwagi do postawienia na niego a panu Kaziowi Mistrzostwa Polski i coraz wiekszej ilości porównań do Wiślackiego Guardioli.
|