0 22 napisał(a):

Gdzie tam. Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!
Pozdrawiamy czarna elke co to w koleczku sie mieni
7 kotow - nie szydz i ni podsmiechuj sie z naszych wspanialych ( w coraz wiekszej liczbie) pouczajacych nas gosci spod znaku nauki jazdy ( juz pewnie ban) bo ostatnio delikatnie napisalem ze Ci wspaniali ludzie rozpanoszyli sie na naszym forum - cudownie wszystkich wkur...aja - przeksztalcaja prawde na wlasne potrzeby i wogole zadzieraja nosa - wspomnialem tez ze po prostu mi sie to nie podoba co skonczylo sie usunieciem postu ....wszak Panow warszawskich nie mozna zrugac, opier...olic i napisac prawdy .......