Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 02.12.2011, 09:34
Po wczorajszym meczu, ja bym dał Kaziowi szansę do końca sezonu.
To dziwne, ale nagle obrona zaczęła nie popełniać błędów, Pareiko broni jak w poprzednim sezonie, Garguła wreszcie zagrał jak z przed kontuzji. Był bliski wspaniałej asysty w pierwszej połowie, tylko Biton nie wykorzystał...
Być może z Moskala będzie dobry trener.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 02.12.2011 o godz. 09:44.