|
Oj ty gadzi języku , ja go szanuje za to jakim jest człowiekiem, a nie za jego zachowanie.
Znam go bardzo dobrze więc nie podwazaj czegoś co jest Ci obce.
Boli Cię ze chłopak kocha Wisłę, że myśli jak jej kibic a nie piłkarz?
Ty na niego gwizdzesz a on ci mówi spierd...
Zresztą czego się spodziewales za zachowanie wbrew dekalogowi wiernego kibica?
" Nawet jeśli przegrywasz... " to są słowa naszego hymnu!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.12.2011 o godz. 09:26.
|