Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15728
Stary 02.12.2011, 09:05
Oj ty gadzi języku , ja go szanuje za to jakim jest człowiekiem, a nie za jego zachowanie.
Znam go bardzo dobrze więc nie podwazaj czegoś co jest Ci obce.

Boli Cię ze chłopak kocha Wisłę, że myśli jak jej kibic a nie piłkarz?
Ty na niego gwizdzesz a on ci mówi spierd...

Zresztą czego się spodziewales za zachowanie wbrew dekalogowi wiernego kibica?
" Nawet jeśli przegrywasz... " to są słowa naszego hymnu!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.12.2011 o godz. 09:26.
Odpowiedz cytując