Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 02.12.2011, 08:58
kipers napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1754,ti...wiadomosc.html

Wszystko pięknie tylko nie ten Smuda...:/
wszytsko zależy od wyników jakie będzie miał Kaziu wiosną.Natomiast Szymka jak Franka można zatrudnic jako asystentów Moskala albo skautów.

Smuda znając życie zarżnie drużyne na zimowym obozie i zamiast MP będzie 5 miejsce
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.12.2011 o godz. 09:07.