Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
456
02.12.2011, 08:58
kipers
napisał(a):
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1754,ti...wiadomosc.html
Wszystko pięknie tylko nie ten Smuda...:/
wszytsko zależy od wyników jakie będzie miał Kaziu wiosną.Natomiast Szymka jak Franka można zatrudnic jako asystentów Moskala albo skautów.
Smuda znając życie zarżnie drużyne na zimowym obozie i zamiast MP będzie 5 miejsce
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.12.2011 o godz. 09:07.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA