Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9185
Stary 02.12.2011, 08:07
tomo napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy frajerami. Super że wygraliśmy, ale gdyby nie porażka u siebie z tymi ogórami to dzisiaj bylibyśmy w jeszcze lepszych nastrojach. Teraz zacznie się matematyka i modły i gusła do niewiadomo kogo o wyniki korzystne dla Wisełki. Wynik cieszy, bramka Małego też i tyle.
Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem - trzeba zakonczyc faze grupowa w dobrym stylu tak jak wczoraj. Nie pogniewam sie jak Wisla MOSKALA bedzie grała tak jak z Odense w kazdym spotkaniu.
Odpowiedz cytując