tomo napisał(a):

|
Jesteśmy frajerami. Super że wygraliśmy, ale gdyby nie porażka u siebie z tymi ogórami to dzisiaj bylibyśmy w jeszcze lepszych nastrojach. Teraz zacznie się matematyka i modły i gusła do niewiadomo kogo o wyniki korzystne dla Wisełki. Wynik cieszy, bramka Małego też i tyle.
|
Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem - trzeba zakonczyc faze grupowa w dobrym stylu tak jak wczoraj. Nie pogniewam sie jak Wisla MOSKALA bedzie grała tak jak z Odense w kazdym spotkaniu.