|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
|
#350

02.12.2011, 03:14
|
HanysKce napisał(a): 
Kazek! NIE dla porażek! - taki powinien być transparent na Widzewie..
ps do Ultrasów: halo Ultrasi, jak skopiujecie mój pomysł to chociaż wspomnijcie na gnieździe o tym ok?
|

|
|