River napisał(a):

|
O ile wierze, ze my jestesmy w stanie powalczyc z Twente o zwyciestwo (watpie by Holendrzy pare dni przed meczem z Feyenoordem chcieli zasuwac na 100% w meczu dla nich o pietruszke) to o tyle nie wierze by Odense, ktore teraz ma kryzys urwalo Fulham punkty w Londynie. Oczywiscie sensacja jest mozliwa ale naprawde jest to malo prawdopodobne.
|
Nie przekreślałbym szans Odense. Fakt: jeśli w Londynie zagrają tak jak z nami to wygrana Fulham handicapem jest wręcz pewna. Ale londyńczycy też nie są "w gazie" (15. miejsce w tabeli PL), a Odense dużo lepiej gra na wyjazdach niż u siebie (wygrali z Panathinaikosem, z nami i byli o krok od remisu z Twente). Na chwilę obecną szanse na awans oceniam na 20%.