|
Nawet jakby Legia dotarła do finału to i tak może być za mało. Trzeba policzyć, ale konieczne byłoby zdobycie ok. 25 punktów przez Legię, aby wskoczyć na 15 pozycję. W tym sezonie jest to nierealne, ale w następnym jak najbardziej możliwe, bo tak naprawdę będziemy startowali z 18-tej pozycji (Czechy i Szkocja stracą sporo punktów za sezon 07/08).
Ostatnio edytowane przez emj10 : 02.12.2011 o godz. 01:21.
|