Wyświetl pojedynczy post
maqz
Junior Member
 
 
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9182
Stary 02.12.2011, 00:37
Nie wiem czy ktoś zauważył, ze Mały zagrał dziś zespołowo..dużo podań , dobre wrzutki a nie głupie rajdy z głową w trawie.Chyba przerwa dobrze mu zrobiła. Pewnie przemyślał parę kwestii i oby tak dalej Odnosze wrazenie, ze liczy się z taktyka Kazia i ma do niego respekt (Maaskant sobie z nim nie radzil)
Odpowiedz cytując