Nie wiem czy ktoś zauważył, ze Mały zagrał dziś zespołowo..dużo podań , dobre wrzutki a nie głupie rajdy z głową w trawie.Chyba przerwa dobrze mu zrobiła. Pewnie przemyślał parę kwestii i oby tak dalej

Odnosze wrazenie, ze liczy się z taktyka Kazia i ma do niego respekt (Maaskant sobie z nim nie radzil)
