|
Jeszcze co do Kirma,to mysle ze kulawy zagral by dzis lepiej.
Ja sam przyznaje ,nigdy nie moglem sie do niego przekonac -on ma tyle niedokladnosci,chaotycznsci,i na boisku zachowuje sie tak jakby kompletnie nic nie myslal.Zero pomyslunku.
Dzis jednak przeszedl wszelkie granice,i mysle ze Kazek to widzial.Dawno nie bylem tak zly na jakiegos pilkarza Wisly,ale krew mnie zalewa jak widze jego nieudolnosc.Kogo oni tam maja w tej Sloweni na lewej pomocy w konkurencjii z nim,ze Kirm ja wygrywa i gra sobie w reprezentacji?Na mysl przychodzi mi tylko Buka z Muminków.
|