Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 02.12.2011, 00:06
mistico napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś w jakiej cenie będą bilety na Twente ?

Patrząc na to ze już teraz robia z tego meczu "mecz o awans" i na facebooku reklamują

"14 grudnia gramy o awans!
14 grudnia nie może Was zabraknąć przy Reymonta 22!"

Obstawiam że niestety nie ma co liczyć na tanie bilety i zapewne będą na poziomie tych które były na Fullham
Odpowiedz cytując