mistico napisał(a):

|
Orientuje się ktoś w jakiej cenie będą bilety na Twente ?
|
Patrząc na to ze już teraz robia z tego meczu "mecz o awans" i na facebooku reklamują
"14 grudnia gramy o awans!
14 grudnia nie może Was zabraknąć przy Reymonta 22!"
Obstawiam że niestety nie ma co liczyć na tanie bilety i zapewne będą na poziomie tych które były na Fullham