Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9177
Stary 01.12.2011, 23:58
woocashx napisał(a):Wyświetl post
Btw. Johnson dostał czerwień z Twente po drugiej żółtej. Nie zagra z Odense?
Tak, Johnson pauzuje w meczu z Odense. Inna sprawa jest taka, jak Fulham podejdzie do tego meczu? Może być podobna sytuacja jak z Tottenhamem i wczorajszym meczem u siebie w LE. Przede wszystkim najpierw trzeba wygrać z Twente, a najlepiej, jakby Wiślacy podchodzili do tego meczu z dorobkiem 30pkt w tabeli Ekstraklasy
Ostatnie trzy mecze w tym roku na R22. Przy wygranych wszystkich meczach może znowu inni będą bali się wyjazdów do nas, a nie tak jak Podbeskidzie czy Górnik...
Odpowiedz cytując