Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24443
Stary 01.12.2011, 23:48
Wisła Kraków 4-0 Odra Wodzisław Śląski 2003 10 maja, 19:30 Ma ktoś moze fotki z oprawy z tego meczu? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

To była ta kartoniada trójkolorowymi barwami na X chyba...
Ostatnio edytowane przez palikot : 02.12.2011 o godz. 00:11.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując