Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
9175
01.12.2011, 23:48
Mecz bardzo dobry. Plus Garguła, Biton, Wilk, Małecki Minus Paljic, Lamey i przede wszystkim Kirm.
Btw. Johnson dostał czerwień z Twente po drugiej żółtej. Nie zagra z Odense?
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx