Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9175
Stary 01.12.2011, 23:48
Mecz bardzo dobry. Plus Garguła, Biton, Wilk, Małecki Minus Paljic, Lamey i przede wszystkim Kirm.

Btw. Johnson dostał czerwień z Twente po drugiej żółtej. Nie zagra z Odense?
Odpowiedz cytując