Drugie ważne zwycięstwo pod rząd..brawo! Nie ważne, czy To dzisiejsze zwycięstwo z Odense przy farcie da nam awans...ważne, że nasi pilkarze ZNÓW są przekonani,że w naszej lidze mogą i muszą wygrywać z każdym.....

...a gdyby Fulham się potknęło,a My Twente ogramy...hmmm....większych cudów od Realu Saragossy nie widziałem...ale co tam...wszystko przed nami
