Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9174
Stary 01.12.2011, 23:45
Drugie ważne zwycięstwo pod rząd..brawo! Nie ważne, czy To dzisiejsze zwycięstwo z Odense przy farcie da nam awans...ważne, że nasi pilkarze ZNÓW są przekonani,że w naszej lidze mogą i muszą wygrywać z każdym........a gdyby Fulham się potknęło,a My Twente ogramy...hmmm....większych cudów od Realu Saragossy nie widziałem...ale co tam...wszystko przed nami
Odpowiedz cytując