Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9173
Stary 01.12.2011, 23:36
Jesteśmy frajerami. Super że wygraliśmy, ale gdyby nie porażka u siebie z tymi ogórami to dzisiaj bylibyśmy w jeszcze lepszych nastrojach. Teraz zacznie się matematyka i modły i gusła do niewiadomo kogo o wyniki korzystne dla Wisełki. Wynik cieszy, bramka Małego też i tyle.
Odpowiedz cytując