Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9171
Stary 01.12.2011, 23:30
Akurat wystawienie Kirma w pierwszym składzie dziś rozumiem - jakaś rotacja musi być, a przecież sytuacja w lidze nieciekawa i trzeba się też skupić na wygraniu dwóch meczów najbliższych z Widzewem i Polonią. Ale tak w tej 70min. to Kirmowi mógłby już Kaziu podziękować i wpuścić Ilieva, zbytnio nie zmęczyłby się przez te 20min. a przynajmniej oszczędziłoby nam to nerwów Ale i tak wyszło na dobre, Wisła wygrała, a i Iliev powinien być wypoczęty na niedzielę
Odpowiedz cytując